Dahua LCH65-MC410-B, 65" 4K Android 9,0 Dört Çekirdek CPU 5Mp Kamera HDM Wifi Dokunmatik Akıllı Tahta
Markalar
Ürün Kodu: Dahua LCH65-MC410-B 65" 4K Android 9,0 Dört Çekirdek
Stok Stokta Yok
Mevcut Seçenekler:
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Dahua Akıllı Tahta - 65" Dokunmatik
Üst Düzey 4K Görüntü | Android & Windows Uyumluluğu | Kalemle Yazma | Kablosuz Ekran Paylaşımı
Dahua 65" Dokunmatik Akıllı Tahta
Model: LCH65-MC410-B | 4K UHD | Kamera + Mikrofon + Kalem Desteği
  • 4K HD ekran
  • Android ve Windows (PC modülü kurulu olmalı)
  • Telefon, bilgisayar ve tablet ile kablosuz ekran paylaşımı
  • Kalemle yazma ve çoklu kullanıcı desteği
  • Office, video ve ses dosyaları oynatma
  • Kablolu ve kablosuz ağ desteği
  • Dahili 5 MP kamera ve mikrofon
Teknik Özellikler
İşletim SistemiAndroid 9.0 (PC modül ile Windows 7/8/10 desteklenir)
İşlemciDört çekirdekli A55
RAM / ROM4 GB RAM / 32 GB ROM
Wifi2.4Ghz / 5Ghz çift bant + Hotspot
Dokunmatik TeknolojiIR Teknolojisi, 20 temas noktası, < 10ms tepki süresi
Çözünürlük3840 x 2160 (Panel) / 1920 x 1080 (Arayüz)
Parlaklık350 cd/m²
Görüş Açısı178° yatay / dikey
KameraDahili 5MP, 1080p@30fps
Mikrofon2 adet, 6-8 metre ses alımı
Hoparlör2 x 15W
USB3 x USB 3.0, 1 x Mikro USB
Ethernet1 x RJ-45
Boyutlar1485mm x 86.9mm x 924.7mm